Karl Urban też ma szansę na "Suicide Squad"

Karl Urban też ma szansę na "Suicide Squad"
ZOBACZ GALERIĘ Karl Urban też ma szansę na "Suicide Squad"

Karl Urban też ma szansę na "Suicide Squad"

Karl Urban jest kolejnym po Joelu Edgertonie i Jonie Bernthalu kandydatem do roli Ricka Flaga w filmie "Suicide Squad".

Gwiazdor znany m.in. z trylogii "Władca Pierścieni" dołączył do aktorów mających szansę zastąpić Toma Hardy'ego na planie adaptacji komiksu o grupie czarnych charakterów zatrudnionych przez rząd do wykonania zadania zbyt niebezpiecznego dla superbohaterów. Złoczyńcy, którzy dotychczas działali samodzielnie, muszą połączyć siły, aby sprostać wyzwaniu.

Przypomnijmy, że w obsadzie znaleźli się już Will Smith, który pojawi się jako Deadshot, Margot Robbie zagra Harley Quinn, Jared Leto wcieli się w Jokera, Jai Courtney wystąpi jako Boomerang, Cara Delevingne jako Enchantress, a Viola Davis sportretuje szefową Suicide Squad, Amandę Waller. Udział w produkcji negocjują również Gary Sinise oraz Joe Manganiello.

Oryginalnie Ricka Flaga miał zagrać Jake Gyllenhaal, który zrezygnował z roli. Jego miejsce zajął Tom Hardy, ale na krótko. Trwają poszukiwania odpowiedniego kandydata. Obecnie na liście rezerwowej pojawiło się nazwisko Karla Urbana. Co więcej, w obrazie pojawi się również postać Ricka Flaga Seniora. Odnośnie tej roli prowadzone są rozmowy z Edem Harrisem i Maksem Martinim.

Premierę filmu zaplanowano 5 sierpnia 2016 roku.
Tagi: Karl Urban

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej