Karl Urban zainteresowany serialowym sędzią Dreddem

Karl Urban zainteresowany serialowym sędzią Dreddem
ZOBACZ GALERIĘ Karl Urban zainteresowany serialowym sędzią Dreddem

Karl Urban zainteresowany serialowym sędzią Dreddem

Karl Urban prowadzi rozmowy w sprawie udziału w "Judge Dredd: Mega City One", czyli serialowej wersji "Sędziego Dredda".

Przypomnimy, że aktor portretował tytułowego bohatera w obrazie z 2012 roku i powtarzał, że chętnie wystąpiłby w sequelu. Teraz nadarzyła się okazja, by znów sportretował, choć w serialu.

- Prowadzę z nimi rozmowy - powiedział aktor o negocjacjach z twórcami. - Powiedziałem, że jak napiszą dobry scenariusz, dadzą Dreddowi coś do zrobienia, dadzą mu jakąś funkcję, to jestem gotów.

Joe Dredd znany jest z brytyjskiego cyklu komiksowego "2000 A.D.". Bezwzględny bohater strzeże prawa w pełnym przemocy mieście z przyszłości, pełniąc jednocześnie obowiązki policjanta, sędziego i kata. Postać stworzył John Wagner i grafik Carlos Ezquerra w 1977 roku.

W cyklu bohaterami ma być cała ekipa Dreddów. Śledzić będziemy poczynania grupy futurystycznych policjantów, czuwających nad porządkiem w XXII-wiecznej metropolii. Nad projektem czuwają IM Global i producent gier, Rebellion.

Sędzia Dredd dwukrotnie trafił na ekrany kin w 1995 roku sportretował go Sylvester Stallone a w 2012 Karl Urban.

Karl Urban ostatnio zajęty był na planie superprodukcji "Thor: Ragnarok".
Tagi: Karl Urban

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej