Karolina Gorczyca i Piotr Stramowski w serialu "Ultraviolet"

Karolina Gorczyca i Piotr Stramowski w serialu "Ultraviolet"
ZOBACZ GALERIĘ Karolina Gorczyca i Piotr Stramowski w serialu "Ultraviolet"

Karolina Gorczyca i Piotr Stramowski w serialu "Ultraviolet"

Trwają zdjęcia do 2. sezonu serialu "Ultraviolet". Do obsady dołączyli Karolina Gorczyca i Piotr Stramowski.

Pracę na planie rozpoczęli Marta Nieradkiewicz, Sebastian Fabijański, Paulina i Karolina Chapko, Viet Anh Do, Magdalena Czerwińska, Michał Żurawski, Agata Kulesza i Bartłomiej Topa. Do obsady dołączyli również Karolina Gorczyca i Piotr Stramowski.

Marta Nieradkiewicz ponownie wciela się w Olę Serafin, która rozwiązuje sprawy trudnych do wyjaśnienia przestępstw. Sebastian Fabijański gra policjanta Michała Holendra. W blogerki modowe, Reginę i Dorotę, wcielają się siostry Paulina i Karolina Chapko. Viet Anh Do gra Piasta, należącego do grupy Ultraviolet. Magdalena Czerwińska to serialowa detektyw Beata Misiak. Założyciela Ultravioletu gra Michał Żurawski. W 2. sezonie Ultravioletu widzowie ponownie zobaczą Agatę Kuleszę jako matkę głównej bohaterki i Bartłomieja Topę jako komendanta łódzkiej policji.

Do obsady dołączyli także Karolina Gorczyca i Piotr Stramowski. Gorczyca wciela się w Ilonę, bratową serialowej Oli. Piotr Stramowski gra Kubę, policjanta z łódzkiego wydziału zabójstw i terroru kryminalnego.

"Ultraviolet" opowiada historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę. Kobieta decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Rozpoczyna współpracę z grupą Ultraviolet, internetową społecznością detektywów amatorów, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja.

W drugim sezonie "Ultravioletu", Ola musi zmierzyć się z niebezpieczeństwem zagrażającym jej rodzinie, co sprawia, że zaangażowanie bohaterki w rozwiązywane sprawy staje się bardzo osobiste.

Pierwszy sezon "Ultravioletu" premierę miał w październiku 2017 roku w AXN. W sierpniu 2018 roku zadebiutował również w serwisie Netflix.

Premiera serialu odbędzie się jesienią w AXN.OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej