Kate Beckinsale i Chloë Sevigny znów razem

Kate Beckinsale i Chloë Sevigny znów razem
ZOBACZ GALERIĘ Kate Beckinsale i Chloë Sevigny znów razem

Kate Beckinsale i Chloë Sevigny znów razem

Kate Beckinsale i Chloë Sevigny ponownie spotkają się na planie filmowym z Whitem Stillmanem, z którym w 1998 roku nakręciły "Rytmy nocy".

Nowy projekt będzie adaptacją książki filmowca, zatytułowanej "Love & Friendship: An Adaptation of Jane Austen's Unfinished Novella Concerning the Beautiful Lady Susan Vernon, Her Loves and Friendships, and the Strange Antagonism of the DeCourcy Family". Już za samego tytułu wynika, iż powieść inspirowana jest twórczością autorki "Dumy i uprzedzenia". Film ukaże się natomiast pod tytułem "Lady Susan".

Kate Beckinsale zagra tytułową rolę Lady Susan Vernon, która rozpoczyna romans z żonatym mężczyzną. Partnerować jej będzie Chloë Sevigny jako jej przyjaciółka i powierniczka, Alicia. Emma Greenwell, Morfydd Clark, Jemma Redgrave, James Fleet, Tom Bennett i Justin Edwards również znaleźli się w obsadzie.

Za kamerą staje Whit Stillman, który wraz z Katie Holly i Lauranne Bourrachot produkuje film. Zdjęcia ruszają jeszcze w tym miesiącu i będą realizowane w Irlandii.

Kate Beckinsale ostatnio zagrała w filmie "Absolutely Anything", a Chloë Sevigny w "Black Dog, Red Dog".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej