Kate Winslet chce być Clementine Kruczynski

Kate Winslet chce być Clementine Kruczynski
ZOBACZ GALERIĘ Kate Winslet chce być Clementine Kruczynski

Kate Winslet chce być Clementine Kruczynski

Kate Winslet ponownie chce być zakochana na Titanicu? O nie.

Rola w "Titanicu" przyniosła Kate Winslet nie tylko nominację do Oscara, ale także rozpoznawalność na całym świecie. W końcu "Titanic" to drugi najbardziej kasowy film w historii (po "Avatarze"). Brytyjska aktorka ewidentnie bardziej lubi znacznie mniej znaną postać, którą odtwarzała, czyli Clementine Kruczynski z filmu "Zakochany bez pamięci".

- Clementine to moja ulubiona bohaterka, z chęcią bym do niej powróciła - mówiła aktorka przy okazji premiery najnowszego filmu Woody'ego Allena "Wonder Wheel". - Ta nieograniczona możliwość zmiany koloru włosów. Wyobraźcie sobie Clementine jako 42-latkę. Bardzo bym chciała zobaczyć, co się z nią stało. Mogła bardzo przytyć, bo miała tendencję do sprawiania sobie przyjemności. Ale nadal chodzi w tych wspaniałych różnokolorowych ciuchach.

Nakręcony w 2004 roku "Zakochany bez pamięci" to opowieść o parze, która postanawia wymazać ze swojej pamięci ślady po zakończonym rozstaniem związku. W rolach głównych wystąpili Jim Carrey i Kate Winslet. Charlie Kaufman, Michel i Pierre Bismuth napisali scenariusz, który wygrał Oscara. Gondry stanął także za kamerą.

Film "Wonder Wheel" z Kate Winslet i Justinem Timberlakiem wejdzie do kin w Polsce 1 grudnia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej