Kate Winslet w "Avatarze"

Kate Winslet w "Avatarze"
ZOBACZ GALERIĘ Kate Winslet w "Avatarze"

Kate Winslet w "Avatarze"

Kate Winslet ponownie spotka się na planie z Jamesem Cameronem. Gwiazda "Titanica" dołączyła do obsady sequeli "Avatara".

Produkcja ruszyła w poniedziałek, 25 września, w Manhattan Beach, kalifornijskim mieście w hrabstwie Los Angeles. Kate Winslet dostała jedną z głównych ról.

- Razem z Kate od 20 lat, od "Titanica", chcieliśmy zrobić coś razem - mówi Cameron. - Nie mogę się doczekać, by zobaczyć, jak ożywi Ronal.

Szczegóły dotyczące postaci nie są znane. Nie wiadomo nawet, w ilu filmach zobaczymy bohaterkę.

"Avatar 2" trafi do kin 18 grudnia 2020 roku. Następne obrazy z cyklu będzie można oglądać kolejno 17 grudnia 2021 roku, 20 grudnia 2024 roku i 19 grudnia 2025 roku. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, budżet wszystkich obrazów przekroczy miliard dolarów.

Nowe odsłony "Avatara" mają być sagą rodzinną z wojennym wątkiem. Do swych ról wracają Sam Worthington, Zoe Saldana, Stephen Lang i Sigourney Weaver, Matt Gerald a także Joel David Moore i CCH Pounder. Ponadto w obsadzie znaleźli się Cliff Curtis i Oona Chaplin. Za kamerą wszystkich części, realizowanych jednocześnie, staje James Cameron.

Przypomnijmy, że przedstawiony widzom w 2009 roku "Avatar" okazał się prawdziwym kinowym rekordzistą i zarobił 2,8 miliarda dolarów. Opowiadał o odległej planecie - Pandorze - na której ludzie natykają na rasę wyjątkowo związaną z naturą. Cameron nie tylko wyreżyserował dzieło, ale również napisał jego scenariusz.

Kate Winslet ostatnio zagrała z Idrisem Elbą w dramacie "Pomiędzy nami góry" oraz z Justinem Timberlakiem u Woody'ego Allena w "Wonder Wheel".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej