Katey Sagal mamą Hailee Steinfeld

Katey Sagal wystąpi w sequelu "Pitch Perfect".

Za kamerą "Pitch Perfect 2" stanie debiutująca na tym stanowisku Elizabeth Banks. Aktorka przejmie obowiązki reżyserskie od Jasona Moore'a, który dowodził na planie pierwszego filmu - opowieści o studentkach śpiewających w chórze The Bellas. Banks doskonale orientuje się w temacie, gdyż wystąpiła w "Pitch Perfect", a także odpowiadała za produkcję.

W obsadzie filmu są już Anna Kendrick, Rebel Wilson, Brittany Snow, Hailee Steinfeld i Adam DeVine. Teraz dołączyła do nich aktorka znana z seriali "Świat według Bundych" i "Synowie Anarchii". Katey Sagal wcieli się matkę bohaterki, którą zagra Hailee Steinfeld.

Scenariusz do "Pitch Perfect 2" napisała Kay Cannon. Zdjęcia mają rozpocząć się w tym miesiącu.

Premiera obrazu planowana jest na 15 maja 2015 roku.

Katey Sagal wystąpiła ostatnio w komedii romantycznej "There's Always Woodstock" Rity Merson. Film czeka na swoją premierę.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej