Katy Perry chce do świata androidów

Katy Perry chce do świata androidów
ZOBACZ GALERIĘ Katy Perry chce do świata androidów

Katy Perry chce do świata androidów

Katy Perry chce wystąpić w sequelu "Łowcy androidów".

Przypomnijmy, że akcja kontynuacji filmu z 1982 roku ma rozegrać się wiele lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części. Za kamerą projektu stanąć ma ponownie Ridley Scott. Katy Perry, która w ostatnich dniach zarzekała się, że jest zbyt leniwa, aby być aktorką, nagle zmieniła zdanie i doszła do wniosku, że Scott powinien obsadzić ją w roli Rachael.

- Mam nadzieję, że swoją rolą w "Smerfach" zdobędę wasze serca, a potem będę mogła grać też w innych filmach - oznajmiła Perry, która w animacji o niebieskich stworkach wciela się w postać Smerfetki. - Lubię komedie. Bardzo chciałabym też zagrać Rachael w "Łowcy androidów 2". Marzę o tym, aby Ridley zadzwonił do mnie z tą propozycją! Myślę, że ogromną przyjemność sprawiłoby mi granie postaci, której ludzie nie spodziewają się po mnie.
Przypomnijmy, że w oryginalnym filmie w Rachael wcieliła się Sean Young.

Dyskografię Katy Perry zamyka album "Teenage Dream" z sierpnia 2010 roku. Już 2 sierpnia w polskich kinach zagości film "Smerfy 2", w którym wokalistka zagrała Smerfetkę.
Tagi: Katy Perry

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej