Katy Perry chce poznać Harry'ego Pottera

Katy Perry czeka na telefon od Daniela Radcliffe'a, po tym, gdy dowiedziała się, iż aktor po cichu podkochuje się w niej.

Gwiazdor serii o Harrym Potterze wyznał niedawno w jednym z telewizyjnych wywiadów iż, bardzo podoba mu się Perry, ale był zbyt nie śmiały aby podejść do niej i porozmawiać, kiedy przypadkowo pojawili się na tej samej imprezie. Piosenkarka spotyka się teraz z Johnem Mayerem, nie widzi jednak problemu w tym, aby została z Danielem przyjaciółmi.

- Oh proszę, nie jesteśmy przecież w trzeciej klasie - skomentowała Katy. - Po prostu zadzwoń do mnie. Nie bądź nieśmiały, możesz też poprosić swoich ludzi, aby zadzwonili do mnie za Ciebie.

22 października ukaże się nowa płyta Amerykanki, "Prism". Dotychczasową dyskografię Katy Perry zamyka longplay "Teenage Dream" z sierpnia 2010 roku.

W 2014 roku Daniel Radcliffe rozpocznie pracę na planie filmu "Frankenstein", w którym zagra Igora. Jego dorobek zamyka obraz "The F Word".
Tagi: Katy Perry

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej