Katy Perry lata Sokołem Millennium

Katy Perry lata Sokołem Millennium
ZOBACZ GALERIĘ Katy Perry lata Sokołem Millennium

Katy Perry lata Sokołem Millennium

Wygląda na to, że Katy Perry jest wielka fanką "Gwiezdnych wojen".

Katy Perry wrzuciła na swój Instagram relację ze swojej pierwszej wizyty w nowo otwartym parku Disneya "Star Wars: Galaxy's Edge". Położony w Anaheim w Kalifornii park został otwarty 31 maja. W relacji Katy Perry widać jak wokalistka posługuje się mieczem świetlnym i leci Sokołem Millennium.

Katy Perry zagrała niedawno w nowym klipie Taylor Swift, a kilka dni temu opublikowała filmik odpowiadający o kulisach powstania wideo do nowego singla "Never Really Over".

- Pracowałam nad tą piosenką, kiedy byłam w trasie, a naprawdę tego nie robię - mówi Katy Perry. - Gdy przyniosłam ją Zeddowi, szybki zrobił z niej cacko. Podoba mi się szczególnie tekst drugiej zwrotki, o tym, ze muszę iść na terapię, bo nie mogę nawet wejść do Internetu, nie sprawdzając twojego imienia.

Ostatni album córki pastora to "Witness" z 2017 roku, na którym znalazły się single "Chained to the Rhythm", "Bon Appétit" czy "Swish Swish".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej