Katy Perry nie spotyka się Ryanem Phillippe (jest przetrzymywana w jego piwnicy)

Katy Perry nie spotyka się Ryanem Phillippe (jest przetrzymywana w jego piwnicy)
ZOBACZ GALERIĘ Katy Perry nie spotyka się Ryanem Phillippe (jest przetrzymywana w jego piwnicy)

Katy Perry nie spotyka się Ryanem Phillippe (jest przetrzymywana w jego piwnicy)

Ryan Phillippe kategorycznie zaprzeczył jakoby miał romans z Katy Perry.

Plotki o rzekomym związku gwiazd krążyły po amerykańskich mediach od pewnego czasu, dokładnie od rozstania 32-letniej gwiazdy popu z innym aktorem, Orlando Bloomem. W końcu 42-letni Ryan Phillippe postanowił odnieść się do tych sensacji, szczególnie, że paparazzi mocno zaczęli uprzykrzać mu życie.

- Nie spotykam się z Katy Perry - napisał na Twitterze. - Prawie jej nie znam. Błagam, przestańcie latać helikopterami nad moim domem. Nie ma jej tu.

Phillippe dodał, że nie ma nic przeciwko temu, by ludzie myśleli, że ma romans z wokalistką, ale przeszkadzają mu śmigłowce krążące nad jego posiadłością.

Katy Perry również odniosła się do plotki, a dokładniej do komentarza Ryana i zrobiła to w swoim stylu. - Czy mógłbyś mnie w końcu wypuścić z piwnicy? - zażartowała na swoim koncie. - Nigdy - podjął humorystyczny dialog aktor.

Katy Perry ma na koncie takie popularne numery jak "I Kissed a Girl", "California Gurls", "Teenage Dream", "The One That Got Away", "Roar" i "Dark Horse". Jest jedną z najbardziej dochodowych wokalistek. Jej płyty rozeszły się w nakładzie 100 milionów egzemplarzy. Dyskografię Amerykanki zamyka longplay "Prism" z października 2013 roku. Obecnie pracuje nad nowym krążkiem, który promuje singel "Chained to the Rhythm".

Ryan Phillippe, znany ze "Szkoły uwodzenia" ostatnio zajęty jest na planie serialu "Shooter". Drugi sezon produkcji doczeka się premiery w USA 12 lipca.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej