"Kaznodzieja" wraca w czerwcu. Nowe osoby w obsadzie

"Kaznodzieja" wraca w czerwcu. Nowe osoby w obsadzie
ZOBACZ GALERIĘ "Kaznodzieja" wraca w czerwcu. Nowe osoby w obsadzie

"Kaznodzieja" wraca w czerwcu. Nowe osoby w obsadzie

Stacja AMC ustaliła datę premiery drugiego sezonu serialu "Kaznodzieja" ("Preacher"), na podstawie komiksu Gartha Ennisa i Steve'a Dillona.

Pierwszy sezon, składający się z 10 odcinków, spodobał się widzom i cieszył się na tyle wysoką oglądalnością, że decyzję o kontynuacji podjęto już w połowie 2016 roku. Teraz zapowiedziano, że cykl wróci na antenę 19 czerwca 2017 roku.

Ujawniono ponadto 6 nowych członków obsady. Dołączyli Noah Taylor ("Gra o tron"), Pip Torrens ("The Crown", "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy"), Julie Ann Emery ("Fargo", "Better Call Saul"), Malcolm Barrett ("Drodzy biali ludzie"), Ronald Guttman ("Homeland", "Mozart in the Jungle") i Justin Prentice ("Trzynaście powodów").

Bohaterem opowieści jest twardy teksański wielebny Jesse Custer (Dominic Cooper), który traci wiarę i dowiaduje się, że Bóg opuścił niebo i zrzekł się swoich obowiązków. Mężczyzna postanawia go odnaleźć. Pomagają mu w tym była dziewczyna Tulip (Ruth Negga) i irlandzki wampir Cassidy (Joseph Gilgun).

Pomysłodawcami są Seth Rogen i Evan Goldberg, których wsparł jeden z producentów "Breaking Bad" - Sam Catlin.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej