"Kebab & Horoskop": Topa oszukańczym specem od marketingu

"Kebab & Horoskop": Topa oszukańczym specem od marketingu
ZOBACZ GALERIĘ "Kebab & Horoskop": Topa oszukańczym specem od marketingu

"Kebab & Horoskop": Topa oszukańczym specem od marketingu

Już wkrótce będziemy mogli podziwiać Bartłomieja Topę w czarnej komedii "Kebab & Horoskop". W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z filmu.

Bohaterami opowieści są pracownicy bankrutującego sklepu z dywanami. Szukają miłości i nieporadnie walczą z samotnością. Gdy szef postanawia ratować upadający biznes, sprzedawcy zostają skonfrontowani z dwoma oszustami o wdzięcznych przydomkach Kebab (Bartłomiej Topa) i Horoskop (Piotr Żurawski), którzy podszywają się pod specjalistów od marketingu.

Światowa premiera filmu odbyła się na 49. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach w prestiżowej sekcji East of the West, która prezentuje debiuty i drugie filmy zrealizowane przez reżyserów z Europy Środkowej i Wschodniej.

Poza Topą i Żurawskim w komedii grają m.in. Andrzej Zieliński, Justyna Wasilewska i Tomasz Schuchardt. Reżyserią i scenariuszem zajął się Grzegorz Jaroszuk. "Kebab & Horoskop" to jego pełnometrażowy debiut, ale twórca dał się już poznać światu dzięki krótkometrażówce "Opowieści z chłodni".

Zdjęcia można obejrzeć na oficjalnym profilu produkcji na Facebooku. Na YouTube z kolei opublikowano zwiastun.

Bartłomieja Topę niedługo będziemy mogli oglądać również w serialu "Wataha". Premiera jesienią na antenie HBO.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej