Keira Knightley nie jest księżną Dianą

Keira Knightley nie jest księżną Dianą
ZOBACZ GALERIĘ Keira Knightley nie jest księżną Dianą

Keira Knightley nie jest księżną Dianą

Keira Knightley nie jest zadowolona ze zwiastuna swojego najnowszego filmu "Księżna".

Bohaterką obrazu jest żyjąca w XVIII wieku Georgiana, księżna Devonshire, znana z ekstrawaganckiego życia. W zwiastunie do filmu zamieszczono zdjęcia księżnej Diany oraz promocyjne hasło: "Oto dwie kobiety związane krwią i wspólnym przeznaczeniem".

Wykorzystanie fotografii księżnej Diany do promocji filmu spotkało się jednak z powszechną krytyką. - Gram Georgianę a nie Dianę - mówi Keira Knightley. - Ten film nie ma nic wspólnego z Dianą.

Autorka biografii Georgiany, Amanda Foreman uznała zabieg marketingowy za "ponury żart" a reżyser filmu Saul Dibb przyznał, że nie miał nic wspólnego z realizacją trailera.

Poza Knightley w filmie grają Ralph Fiennes, Dominic Cooper i Charlotte Rampling. Obraz trafi do kin polskich w styczniu 2009 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej