Keira Knightley nie lubi improwizacji

Keira Knightley nie lubi improwizacji
ZOBACZ GALERIĘ Keira Knightley nie lubi improwizacji

Keira Knightley nie lubi improwizacji

Keira Knightley zdradziła, że pracowała na planie serii \"Piraci z Karaibów\" bez znajomości scenariusza.

Choć odgrywanie roli Elizabeth Swann sprawiło jej wiele satysfakcji, aktorka podkreśla, że już nigdy więcej nie wejdzie na plan bez znajomości scenariusza. - To było bardzo trudne zadanie - opowiada gwiazda. - Nie wiedziałam o co chodzi w scenie, w której umierał Chow Yun Fat. Myślałam, że mnie porwał i że mam wyglądać na przerażoną. Po kilku ujęciach reżyser spytał: \"Dlaczego grasz to w ten sposób?\" Odpowiedziałam: \"Porwał mnie, więc nie chcę tu być. Jestem przerażona\". Na co on odparł: \"Co? Nikt cię nie porwał!\".

Knightley wypowiedziała się także na temat roli w swym najnowszym filmie \"Pokuta\", który zadebiutował na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Wenecji. - Cecilia Tallis, w którą się wcielam, jest tak inna od postaci, które dotychczas grałam - zdradza aktorka. - Taka krucha i skomplikowana.

Gwiazda dodała również, że reżyser \"Pokuty\", Joe Wright, jest jednym z pierwszych filmowców, który uwierzył w jej talent aktorski.

Film \"Pokuta\" trafi na ekrany polskich kin 8 lutego przyszłego roku. Obraz \"Piraci z Karaibów: Na krańcu świata\", ostatni z serii, miał polską premierę 25 maja.

OSTATNIE

17.09.2019
Constance Wu po pracy w filmie "Ślicznotki" zakochała się w Jennifer Lopez. więcej
17.09.2019
Matt Jones zagrał w filmie "El Camino: A Breaking Bad Movie". więcej
17.09.2019
Marilyn Manson zagra w trzecim sezonie serialu fantasy, "Amerykańscy bogowie" ("American Gods"). więcej
17.09.2019
Trevante Rhodes, Natasha Lyonne i Garrett Hedlund dołączyli do biograficznego filmu Lee Danielsa \"The United States vs. Billie Holiday\". więcej
17.09.2019
"Show Me Love" to tytuł nowej piosenki Alicii Keys, do której wokalistka zaprosiła Miguela. więcej