Keira Knightley znów z piratami

Keira Knightley wystąpią w piątej części kinowej serii "Piraci z Karaibów".

Wiadomo już od dawna, iż w kolejnym epizodzie przebojowej serii pojawią się Johnny Depp, Orlando Bloom i Geoffrey Rush. Do kompletu brakowało jedynie Keiry Knightley, która zrobiła sobie przerwę od piratów i nie pojawiła się w czwartej części. Jednak wygląda na to, iż tak jak jej ekranowy partner, tak i ona powróci do opowieści. Brytyjska aktorka po raz czwarty wcieli się w Elizabeth Swann.

Przypomnijmy, że akcja "Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales" skupia się na nowym czarnym charakterze, kapitanie Salazarze (w tej roli pojawi się Javier Bardem). W nadchodzącej odsłonie złowrogi korsarz ucieka z mitycznego więzienia i planuje zgładzić wszystkich piratów na morzach. Aby mu przeszkodzić, Jack Sparrow (Johnny Depp) musi zdobyć Trójząb Posejdona. W przygodzie partnerować mu będą Hector Barbossa (Geoffrey Rush), Will Turner (Orlando Bloom), Scrum (Stephen Graham) i Gibbs (Kevin McNally). W obsadzie znaleźli się ponadto Kaya Scodelario i Paul McCartney.

Najnowsza odsłona trafi do naszych kin 26 maja. Reżyserują Espen Sandberg i Joachim Ronning.

Knightley, gwiazda "Gry tajemnic" czy "Dumy i uprzedzenia", ostatnio zagrała w filmie "Ukryte piękno", który do naszych kin trafi 25 grudnia. Dołączyła też do obsady nowej produkcji wytwórni Walta Disneya "The Nutcracker and the Four Realms" oraz dramatu "The Aftermath".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej