Kelly Macdonald z Benedict Cumberbatch i "Dzieckiem w czasie"

Kelly Macdonald z Benedict Cumberbatch i "Dzieckiem w czasie"
ZOBACZ GALERIĘ Kelly Macdonald z Benedict Cumberbatch i "Dzieckiem w czasie"

Kelly Macdonald z Benedict Cumberbatch i "Dzieckiem w czasie"

Kelly Macdonald dołączyła do obsady adaptacji powieści Iana McEwana, "Dziecko w czasie" ("The Child in Time"), którą szykuje Benedict Cumberbatch.

Benedict Cumberbatch będzie producentem wykonawczym i zagra w głównej roli. Kelly Macdonald ("Zakazane imperium", "Trainspotting") wcieli się w jego żonę. Udział w projekcie potwierdzili również Stephen Campbell Moore i Saskia Reeves.

- Jedna chwila nieuwagi w supermarkecie i trzyletnia Kate zostaje porwana, niemal na oczach swojego ojca, Stephena Lewisa - czytamy w oficjalnym opisie powieści autora "Pokuty". - Zdarzenie to wywiera druzgocący wpływ na jego życie. Małżeństwo z Julie rozpada się. Jaka przyszłość czeka karierę pisarską Stephena? Czy dziewczynka zostanie kiedykolwiek odnaleziona? Tragiczne zdarzenia stają się dla bohatera pretekstem do podróży wgłąb siebie, do świata pragnień i wspomnień.

Książka nagrodzona została Whitbread Award w 1987 roku.

Scenariusz półtoragodzinnego dramatu pisze Stephen Butchard ("The Last Kingdom"). Julian Farino ("Gracze") stanie za kamerą.

Kelly Macdonald ostatnio można było oglądać w "T2: Trainspotting" i "Czarnym lustrze".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej