Kelsey Grammer ojcem Kristen Bell

Kelsey Grammer ojcem Kristen Bell
ZOBACZ GALERIĘ Kelsey Grammer ojcem Kristen Bell

Kelsey Grammer ojcem Kristen Bell

Kelsey Grammer ("Frasier", "Boss") i Kristen Bell ("Veronica Mars") prowadzą rozmowy w sprawie udziału w nowej komedii Netfliksa, "Like Father".

Bohaterką jest pracoholiczka (Kristen Bell), którą pan młody zostawia przy ołtarzu. Kobieta i tak postanawia wybrać się w podróż poślubną, podczas której spotyka swego ojca - także pracoholika (Kelsey Grammer). Mężczyzna zostawił rodzinę, gdy dziewczyna miała 5 lat, by skupić się na karierze.

Projekt będzie reżyserskim debiutem Lauren Miller Rogan. Zdjęcia rozpoczną się w sierpniu w Nowym Jorku a później przeniosą się podobno na Karaiby.

Kristen Bell niedawno grała w "How to Be a Latin Lover", "The Good Place", "Kłamstwach na sprzedaż" i "Złych mamuśkach". Zobaczymy ją też w sequelu ostatniej z produkcji "A Bad Moms Christmas" oraz w kontynuacji "Krainy lodu", gdzie użycza głosu Annie.

Kelsey Grammer występuje w "The Last Tycoon", a także potwierdził udział w obrazie "Bharal".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej