Kenneth Branagh chce być wrogiem Bonda

Kenneth Branagh chce być wrogiem Bonda
ZOBACZ GALERIĘ Kenneth Branagh chce być wrogiem Bonda

Kenneth Branagh chce być wrogiem Bonda

Kenneth Branagh przyznał, że marzy o roli czarnego charakteru w filmach o przygodach Jamesa Bonda.

57-letni nominowany do Oscara gwiazdor nie ukrywa, że chciałby pojawić się w jednym z obrazów o 007. - Dla aktora taka rola to smakowity kąsek - wyjaśnia Kenneth Branagh. - Jestem prawdziwym koneserem wrogów Bonda. Nie jest to jednak łatwa rzecz. Javier Bardem był świetny w "Skyfall".

25. obraz o 007 trafi do kina 8 listopada 2019 roku. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie przeciwnikiem szpiega Jej Królewskiej Mości.

Nadchodzące dzieło o Jamesie Bondzie roboczo zatytułowano "Shatterhand". Udział potwierdzili Daniel Craig (James Bond), Naomie Harris (Miss Moneypenny), Ben Whishaw (Q) i Rory Kinnear.

Nad projektem czuwają producenci Michael G. Wilson i Barbara Broccoli. Scenariusz piszą Neal Purvis i Robert Wade, którzy związani są z serią od 1999 roku, czyli od obrazu "Świat to za mało" z Pierce'em Brosnanem. Podstawą będzie książka "Never Dream Of Dying" autorstwa Raymond Benson, który napisał też "Jutro nie umiera nigdy", "Świat to za mało" i "Śmierć nadejdzie jutro". W powieści 007 wdaje się w romans z filmową gwiazdą , której mąż powiązany jest z kryminalną organizacją The Union.

Kenneth Branagh ostatnio nakręcił film "Morderstwie w Orient Expressie", w którym także zagrał detektywa Herculesa Poirot. Brytyjczyk przymierza się do ekranizacji kolejnej powieści Agathy Christie - "Śmierć na Nilu".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej