Kevin Costner po raz drugi w Yellowstone

Kevin Costner po raz drugi w Yellowstone
ZOBACZ GALERIĘ Kevin Costner po raz drugi w Yellowstone

Kevin Costner po raz drugi w Yellowstone

Stacja Paramount Network zamówiła drugi sezon serialu "Yellowstone", w którym główną rolę gra Kevin Costner.

Kevin Costner wciela się w Johna Duttona, właściciela rancha, które sąsiaduje z terenami deweloperów, indiańskim rezerwatem i parkiem narodowym Yellowstone. Oczywiście, każda za stron jest zainteresowana ranchem Johna. Luke Grimes gra najmłodszego syna mężczyzny. W produkcji pojawiają się także Wes Bentley, Kelly Reilly, Cole Hauser, Kelsey Asbille, Dave Annable, Danny Huston, Gil Birmingham, Jefferson White, Gretchen Mol, Jill Hennessey, Patrick St. Esprit, Ian Bohen oraz Denim Richards.

Serial spodobał się widzom, więc szefowie Paramount Network podjęli decyzję o kontynuacji. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Taylor Sheridan ("Aż do piekła", "Sicario"). Produkcją zajęli się John i Art Linson ("Synowie anarchii").

Ostan odcinek pierwszej serii pojawi się 22 sierpnia. Zdjęcie do nowego sezonu zaczną się wkrótce. Będą w całości realizowane w Utah i Montanie.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej