Kevin Hart i Bryan Cranston będą nietykalnymi

Kevin Hart i Bryan Cranston zagrają główne role w remake'u francuskiego przeboju "Nietykalni".

Oryginalny film z 2011 roku przedstawił historię, która zdarzyła się naprawdę. Philippe (François Cluzet), sparaliżowany na skutek wypadku milioner, zatrudnia do pomocy i opieki Drissa (Omar Sy), młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i wielkiej przyjaźni.

Philippe'a w anglojęzycznej wersji pierwotnie miał zagrać Colin Firth, ale rola przypadła ostatecznie Bryanowi Cranstonowi. Kevin Hart wcieli się w Drrisa.

Simon Curtis ma stanąć za kamerą, a kręcić będzie na podstawie scenariusza Paula Feiga. Zdjęcia powinny ruszyć latem.

Kevin Hart ostatnio grał w filmach "Ride Along 2" i "Cienki Bolek". Bryan Cranston, gwiazdor serialu "Breaking Bad", niedawno wcielił się w prezydenta Lyndona B. Johnsona w telewizyjnej produkcji "All the Way".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej