Kevin Hart i Ice Cube wybierają się na kolejną przejażdżkę

Kevin Hart i Ice Cube wybierają się na kolejną przejażdżkę
ZOBACZ GALERIĘ Kevin Hart i Ice Cube wybierają się na kolejną przejażdżkę

Kevin Hart i Ice Cube wybierają się na kolejną przejażdżkę

Powstanie trzecia część filmowej serii "Prawdziwa jazda" ("Ride Along"). Właśnie trwają prace nad scenariuszem.

Scenarzyści Phil Hay i Matt Manfredi właśnie piszą tekst do "Ride Along 3". Do swych ról wrócić mają Kevin Hart i Ice Cube, którzy ponownie sportretują odpowiednio Bena Barbera i Jamesa Paytona.

- Właśnie pracujemy nad scenariuszem - powiedział reżyser, Tim Story. - Bardzo podobają nam się nowe pomysły i cieszymy się, że Kevin i Ice znów wystąpią razem, bo są najwspanialszą, najdziwniejszą parą na świecie.

Pierwsza część filmu, "Prawdziwa jazda" z 2014 roku, przedstawiała historię spokojnego, zachowawczego nauczyciela (Kevin Hart). Miał on poślubić dziewczynę swoich marzeń. Zanim jednak stanie z nią na ślubnym kobiercu, musi zdobyć szacunek jej brata, twardego policjanta (Ice Cube). W tym celu zgadza się odbyć pełną wrażeń przejażdżkę radiowozem wraz z przyszłym szwagrem.

W kontynuacji z 2016 roku bohaterowie wybrali się na przejażdżkę do Miami. W obsadzie produkcji znaleźli się też Benjamin Bratt, Olivia Munn, Ken Jeong, Sherri Shepherd i Bruce McGill.

Obydwa filmy zarobiły 278 milionów dolarów na całym świecie.

Ice Cube to raper i aktor. Na ekranie można go było niedawno oglądać w produkcjach "Prawdziwa jazda 2" czy "Barbershop 3: Na ostro". Po Nowym Roku do kin trafi "Fist Fight" z jego udziałem. W 2015 roku ukazał się obraz "Straight Outta Compton" o formacji N.W.A., której członkiem był Ice Cube.

Kevin Hart to amerykański komik, aktor i producent, znany z występów stand-upowych a także filmów "Polowanie na drużbów" czy "Cienki Bolek". Obecnie zajęty jest na planie "Jumani".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej