Kevin Hart i Tiffany Haddish pokonali "Małą Stopę"

Kevin Hart i Tiffany Haddish pokonali "Małą Stopę"
ZOBACZ GALERIĘ Kevin Hart i Tiffany Haddish pokonali "Małą Stopę"

Kevin Hart i Tiffany Haddish pokonali "Małą Stopę"

Film "Night School" pokonał animację "Mała Stopa" podczas weekendu w amerykańskich kinach.

Bohater (Kevin Hart) filmu "Night School" jest zmuszony do powrotu do szkoły średniej, by dzięki wykształceniu starać się o nową pracę po tym jak jego biznes spłonął. Tiffany Haddish gra nauczycielkę. W filmie grają także Ben Schwartz, Taran Killam, Mary Lynn Rajskub, Rob Riggle, Megalyn Echikunwoke oraz Yvonne Orji. Komedia przyniosła w trzy dni 28 milionów dolarów.

Dość niespodziewanie dopiero na drugiej pozycji zameldowała się animacja "Mała Stopa". Film do góry nogami odwraca podania o człowieku śniegu. Głównym bohaterem będzie Yeti, który wierzy, że ludzie naprawdę istnieją, choć społeczeństwo, w którym żyje uważa inaczej. Channing Tatum gra Yeti o imieniu Migo, Jamesa Cordena usłyszymy jako Małą Stopę o imieniu Percy. Głosów udzielą także Zendaya, Common, LeBron James, Gina Rodriguez, Danny DeVito, Yara Shahidi, Ely Henry oraz Jimmy Tatro. Produkcja przyniosła w weekend 23 miliony dolarów.

Ostatnia nowość to horror "Hell Fest". Fabuła koncentruje się na zamaskowanym mordercy, który grasuje po parku rozrywki w noc Halloween. Na tytułowy Hell Fest przybywają Natalie wraz ze swoją przyjaciółką z dzieciństwa Brooke oraz koleżanka z pokoju Taylor. Towarzyszą im chłopcy oraz oczywiście zamaskowany zabójca, który może mordować, bo wszyscy wokół uważają, że jego poczynania to część zaplanowanego pokazu. W filmie grają Amy Forsyth, Reign Edwards oraz Bex Taylor-Klaus. Dochód z weekendu to 5 milionów dolarów.

Oto top 10:
1. "Night School" - 28 mln dolarów
2. "Mała Stopa" - 23 mln dolarów
3. "Zegar czarnoksiężnika" - 12,5 mln dolarów
4. "Zwyczajna przysługa" - 6,6 mln dolarów
5. "Zakonnica" - 5,4 mln dolarów
6. "Hell Fest" - 5 mln dolarów
7. "Bajecznie bogaci Azjaci" - 4,1 mln dolarów
8. "Predator" - 3,7 mln dolarów
9. "White Boy Rick" - 2,3 mln dolarów
10. "Smak zemsty. Peppermint" - 1,7 mln dolarów

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej