Kevin Spacey będzie się leczył

Kevin Spacey będzie się leczył
ZOBACZ GALERIĘ Kevin Spacey będzie się leczył

Kevin Spacey będzie się leczył

Kevin Spacey wycofuje się z życia publicznego. Aktor, wokół którego wybuchł skandal obyczajowy, zamierza się leczyć.

Dwukrotny laureat Oscara, gwiazdor "House of Cards" wystosował oficjalne oświadczenie, z którego wynika, że na pewien czas usunie się w cień.

- Kevin Spacey zamierza poświęcić czas na ocenę swojej osoby i leczenie - czytamy w lakonicznym komunikacie przedstawicielki aktora, Staci Wolfe. - Na razie nie mam żadnych innych informacji do przekazania.

Przypomnijmy, że Anthony Rapp ("Star Trek: Discovery") twierdzi, że ponad 30 lat temu, gdy miał zaledwie 14 lat Spacey robił mu niestosowne propozycje. Gwiazdor szybko zareagował, mówiąc, że jest przerażony tym, czego się dowiedział, ale że kompletnie nie pamięta spotkania z Anthonym Rappem sprzed lat. Za pośrednictwem Twittera serialowy Frank Underwood przeprosił młodszego kolegę po fachu i wyznał, że jest gejem.

Szybko na te skandalizujące doniesienia zareagował Netflix, który najpierw zapowiedział, że serial "House of Card", w którym Specey gra główną rolę zakończy się po 6. sezonie, a następnie zawiesił prace nad politycznym cyklem.
Tagi: Kevin Spacey

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej