Kevin Spacey gejem. Przeprasza Anthony'ego Rappa za niewłaściwe zachowanie

Kevin Spacey gejem. Przeprasza Anthony'ego Rappa za niewłaściwe zachowanie
ZOBACZ GALERIĘ Kevin Spacey gejem. Przeprasza Anthony'ego Rappa za niewłaściwe zachowanie

Kevin Spacey gejem. Przeprasza Anthony'ego Rappa za niewłaściwe zachowanie

Tuż po tym, jak Anthony Rapp ("Star Trek Discovery") oskarżył Kevin Spacey o molestowanie, gwiazdor "House of Cards" przeprosił za swe zachowanie i przyznał, że jest gejem.

Rapp twierdzi, że ponad 30 lat temu, gdy miał zaledwie 14 lat Spacey robił mu niestosowne propozycje. Gwiazdor szybko zareagował, mówiąc, że jest przerażony tym, czego się dowiedział, ale że kompletnie nie pamięta spotkania z Anthonym Rappem sprzed lat. Za pośrednictwem Twittera serialowy Frank Underwood przeprosił młodszego kolegę po fachu i wyznał, że jest gejem.

- Podziwiam Anthony'ego Rappa jako aktor i jestem przerażony, słysząc tę historię - napisał Kevin Spacey. - Naprawdę nie pamiętam takiego spotkanie sprzed 30 lat, ale muszę przyznać, że w tym czasie zachowywałem się tak, jak mówi Anthony, więc jestem mu winien przeprosiny za swe zachowanie po pijaku. Przykro mi, że przez te wszystkie lata tak się czuł. Ta historia zachęciła mnie, by odnieść się do innej kwestii w moim życiu. Wiem, że krążą o mnie różne plotki, dlatego, że tak bardzo chronię swojej prywatności. Najbliżsi wiedzą jednak, że miałem związki zarówno z mężczyznami jak i kobietami. Byłem romantycznie związany z mężczyznami i wybrałem, że jestem gejem. Chcę być szczery i otwarty, a zacznę od zastanowienia się nad swoim zachowaniem.

Wpis Kevina Spacey można w całości przeczytać pod tym adresem.

Kevin Spacey ostatnio zajęty był przy filmach "Billionaire Boys Club" i "Wszystkie pieniądze świata".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej