Kid Cudi w "Meadowland"

Kid Cudi zasilił obsadę filmu "Meadowland".

Bohaterami obrazu będzie małżeństwo - Sarah (Olivia Wilde) i David (Luke Wilson), których syn nagle znika. Mężczyzna, który jest policjantem, próbuje poradzić sobie ze stratą tradycyjnymi sposobami, tymczasem jego żona zaczyna stawiać się w coraz bardziej niebezpiecznych sytuacjach.

W obsadzie dzieła są również Elisabeth Moss, Natasha Lyonne, Giovanni Ribisi, Juno Temple, Ty Simpkins i Mark Feuerstein. Teraz dołączył do nich Scott Mescudi, znany lepiej jako Kid Cudi.

Olivia Wilde nie tylko występuje w głównej roli, ale także zajmuje się się produkcją thrillera. "Meadowland" jest reżyserskim debiutem operatora filmowego Reeda Morano. Scenariusz obrazu napisał Chris Rossi. Zdjęcia kręcone są obecnie w Nowym Jorku.

Kid Cudi to amerykański aktor, wokalista i raper. Jego solową dyskografię zamyka album "Satellite Flight: The Journey to Mother Moon" z lutego 2014 roku. W marcu artystę można było podziwiać w filmie akcji "Need for Speed", a we wrześniu w kinach za oceanem zagości komedia "Two Night Stand" z aktorem w obsadzie.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej