Kiepscy na planie z Małgorzatą Kożuchowską

We Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do 23. serii "Świata według Kiepskich" - obok stałej obsady pojawią się nowe gwiazdy, w tym Małgorzata Kożuchowska.

Znana z "M jak miłość" oraz "Rodzinki.pl" aktorka wcieli się w postać… Celebrytki. Na planie spotka się m.in. z Piotrem Grabowskim, który zagra kulturalnego mężczyznę.

Poza tym widzowie będą mogli podziwiać, jak zawsze: Andrzeja Grabowskiego (Ferdek), Bartosza Żukowskiego (Waldek), Ryszarda Kotysa (Paździoch), Renatę Pałys (Paździochowa), Dariusza Gnatowskiego (Boczek), Barbarę Mularczyk (Mariolka), Zofię Czerwińską (Malinowska) .

W nowych odcinkach Kiepscy będą chcieli sprzedać mieszkanie i wyjechać w ciepłe kraje, Mariolka niespodziewanie przyczyni się do dymisji jednego z ministrów, a Ferdek trafi do więzienia.

Sezon będzie liczył 13 odcinków. Ich reżyserem jest Patrick Yoka. Serial emitowany będzie na antenie telewizji Polsat.

Przypomnijmy, że produkcja obchodzi w tym roku swoje 15-lecie. Rodzinę Kiepskich widzowie znają już od 1999 roku. Przez lata serial reżyserował Okił Khamidow. Łącznie powstało już ponad 400 odcinków.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej