Kiernan Shipka i Shameik Moore przeżyją zamieć stulecia

Kiernan Shipka i Shameik Moore przeżyją zamieć stulecia
ZOBACZ GALERIĘ Kiernan Shipka i Shameik Moore przeżyją zamieć stulecia

Kiernan Shipka i Shameik Moore przeżyją zamieć stulecia

Kiernan Shipka, Isabela Moner, Shameik Moore i Odeya Rush zagrają w filmie "Let It Snow" na podstawie książki Johna Greena, Lauren Myracle i Maureen Johnson.

W Polsce książka znana jest pod tytułem "W śnieżną noc" a opis treści prezentuje się następująco: W Wigilię miasteczko Gracetown kompletnie zasypuje śnieg. Na pocztówkach może i wygląda to malowniczo, ale w rzeczywistości bardzo komplikuje życie. I na pewno nikt nie spodziewa się, że przedzieranie się przez zaspy samochodem rodziców, nieplanowana kąpiel w przeręblu albo nieprzyzwoicie wczesna zmiana w Starbuksie mogą prowadzić do spotkania z miłością. Jednak w śnieżną noc, kiedy działa magia świąt, zdarzyć się może wszystko.

W filmie bohaterami będą młodzi ludzie. Główne postacie sportretują Kiernan Shipka, Isabela Moner, Shameik Moore i Odeya Rush. Poza nimi w produkcji pojawią się Jacob Batalon, Miles Robbins, Mitchell Hope, Liv Hewson, Anna Akana i Joan Cusack.

Za kamerą debiutuje Luke Snellin. Scenariusz napisał autorka "Gdzie jest Dory?" Victoria Strouse.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej