Kinnaman RoboCopem

Po długich poszukiwaniach odtwórcy głównej roli do remake'u "RoboCopa", wytwórnia MGM wybrała Joela Kinnamana.

W oryginalnej wersji Paula Verhoevena z 1987 roku w postać Aleksa Murphy'ego, policjanta rannego w trakcie walki z przestępcami, którego mózg zostaje umieszczony w ciele robota skonstruowanego w celu działania na rzecz ochrony prawa wcielił się Peter Weller. Teraz rolę tę zagra znany między innymi z serialu kryminalnego "Dochodzenie" Joel Kinnaman.


Obraz wyreżyseruje José Padilha, który planuje wprowadzenie nowych wątków do historii RoboCopa. Scenariusz napisze Nick Schenk a producentami będą Eric Newman i Marc Abraham.


Joel Kinnaman ma też w planach udział w produkcji Warner Bros. zatytułowanej "Arthur & Lancelot". Ma się w niej wcielić w jedną z tytułowych postaci - Lancelota (rolę Artura zaproponowano Kitowi Haringtonowi). Nie jest jednak wiadome, kiedy zaczną być kręcone zdjęcia do filmu - wytwórnia ostatnio wstrzymała realizację projektu z uwagi na kwestie związane z budżetem.


W Polsce Kinnamana można obecnie oglądać w thrillerze "Safe House".


http://collider.com

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej