Kirstie Alley administratorką królowych krzyku

Kirstie Alley administratorką królowych krzyku
ZOBACZ GALERIĘ Kirstie Alley administratorką królowych krzyku

Kirstie Alley administratorką królowych krzyku

Popularna w latach 80. i 90. aktorka Kirstie Alley zapowiedziała udział w nowej odsłonie serialu "Królowe krzyku" Ryana Murphy'ego.

W nadchodzących odcinkach antologicznej serii obserwować będziemy, co dzieje się w medycznym Instytucie C.U.R.E., którym zarządza Cathy Munsch (Jamie Lee Curtis) i w którym zatrudnione zostają Chanel (Emma Roberts, Billie Lourd i Abigail Breslin). Dr Cassidy (Taylor Lautner) cierpi na dziwną przypadłość i zostaje głównym podejrzanym, gdy w szpitalu zaczyna dochodzić do tragedii, a dr Brock (John Stamos) jest genialnym, acz tajemniczym chirurgiem.

Teraz udział potwierdziła gwiazda znana z cyklu komedii "I kto to mówi" czy serialu "Zdrówko". Kirstie Alley regularnie będzie pojawiać się na ekranie i wcieli się w administratorkę instytutu.

W obsadzie znaleźli się także Lea Michele, Keke Palmer, Glen Powell, Niecy Nash i James Earl.

Amerykańska premiera drugiego sezonu odbędzie się 20 września. W Polsce cykl emituje kanał Fox.

Kirstie Alley zdobyła dwie nagrody Emmy Awards, Złoty Glob i dwie statuetki People's Choice Awards. Ostatnio potwierdziła udział w cyklu "Flaked" z Willem Arnettem.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej