Klimatyczny zwiastun "Big Sur"

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun najnowszej produkcji Michaela Polisha, "Big Sur".

Film opowiada o legendzie amerykańskiej awangardy, bitniku Jacku Kerouacu (wciela się w niego Jean-Marc Barr). Akcja koncentruje się na przeprowadzce pisarza z Nowego Jorku do Północnej Kalifornii.

Trailer, który można obejrzeć pod tym adresem, zapowiada film bardzo klimatyczny, w którym ważną rolę odegrają muzyka i zdjęcia - nie tylko aktorzy.

Przypomnijmy, iż Polish wyreżyserował film, ale i napisał jego scenariusz na podstawie wydanej w 1962 roku powieści Kerouaca.

W obrazie grają również Josh Lucas - jako Neal Cassidy oraz Kate Bosworth - jako Billie, ukochana obu mężczyzn. W pozostałych rolach występują Radha Mitchell, Anthony Edwards i Henry Thomas.

Światowa premiera produkcji odbędzie się na zbliżającym się festiwalu Sundance (17-27 stycznia).

Przypomnijmy, iż niedawno na naszych ekranach gościł obraz "W drodze" na podstawie jednej z najsłynniejszych powieści Kerouaca. W jednej z głównych ról mogliśmy podziwiać Kristen Stewart.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej