Kolejna aktorka w "Black Panther"

Nabiyah Be zasiliła obsadę nowej superprodukcji Marvela, "Black Panther".

Aktorka wcieli się w Tildę Johnson, lepiej znaną jako Nightshade. W komiksach jest ona genialnym syperzłoczyńcą, która na swojej drodze spotyka Kapitana Amerykę, Luke'a Cage'a, Iron Fista i oczywiście Black Panther. Zdjęcie aktorki z planu trafiło na Twitter.

"Black Panther" oparty jest na komiksie stworzonym przez Stana Lee i Jacka Kirby'ego. Postać Czarnej Pantery zadebiutowała w roku 1966 w komiksie o Fantastycznej Czwórce. T'Challa, czarnoskóry władca Wakandy, fikcyjnego afrykańskiego kraju, który stał się superbohaterem, doczekał się własnej ilustrowanej serii w roku 1973.

W roli głównej występuje Chadwick Boseman. W obsadzie znaleźli się też Martin Freeman, Michael B. Jordan, Danai Gurira, Lupita Nyong'o, Winston Duke, Forest Whitaker, Daniel Kaluuya, Florence Kasumba oraz Angela Bassett, która wciela się w rolę matki tytułowego bohatera.

Zapowiedź można znaleźć pod tym adresem

Scenariusz kinowej adaptacji komiksu napisał Joe Robert Cole, opierając się na wcześniejszej wersji Marka Baileya. Kevin Feige zajmie się produkcją, a Ryan Coogler reżyserią.

Premierę wyznaczono na 16 lutego 2018 roku.

OSTATNIE

17.02.2020
W sieci pojawił się fragment piosenki "No Time to Die" Billie Eilish z ilustracją filmową. więcej
17.02.2020
Wyatt Russell ma szansę zagrać w nowej wersji klasycznego filmu Johna Carpentera "Ucieczka z Nowego Jorku" ("Escape From New York"). więcej
17.02.2020
Jennifer Hudson wystąpiła podczas All-Star Game w Chicago. więcej
17.02.2020
Netflix opublikował polski zwiastun serialu "To nie jest OK". więcej
17.02.2020
Jared Leto powrócił na plan filmu "Morbius". więcej