Kolejna książka twórcy "Gwiazd naszych wina" na dużym ekranie

Kolejna książka twórcy "Gwiazd naszych wina" na dużym ekranie
ZOBACZ GALERIĘ Kolejna książka twórcy "Gwiazd naszych wina" na dużym ekranie

Kolejna książka twórcy "Gwiazd naszych wina" na dużym ekranie

Hollywood pokochało książki Johna Greena. Zaraz po sukcesie kinowym "Gwiazd naszych wina" producenci podjęli decyzję o ekranizacji powieści "Paper Towns" znanej w Polsce jako "Papierowe miasta".

Głównym bohaterem historii jest nastoletni Quentin Jacobsen. Pewnego dnia, w czasie spaceru, chłopiec razem ze swoją sąsiadką i koleżanką, Margo Roth Spiegelman, odnajduje ciało mężczyzny, który popełnił samobójstwo. Lata później bohaterowie wikłają się w inną przygodę. Margo zdradza Quentinowi, że ktoś ją skrzywdził i niedługo później znika. Bohater rozpoczyna śledztwo - co jakiś czas otrzymuje tajemnicze wskazówki.

Reżyserii filmowej wersji książki Greena podejmie się Jake Schreier, znany widzom m.in. dzięki komedii "Robot i Frank". W głównej roli wystąpi Nat Wolff.

Młodzieżowy melodramat "Gwiazd naszych wina" przyniósł producentom 280 milionów dolarów wpływów.

Przypomnijmy, że w Hollywood trwa również praca nad ekranizacją jeszcze jednej powieści Greena - "Szukając Alaski". Przed wakacjami pojawiły się informacje, że reżyserią zajmie się Sarah Polley.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej