Kolejne aktorki w "Dimension 404"

Powiększyła się obsada serialu science fiction "Dimension 404".

Produkcja science fiction/fantasy składać będzie się z sześciu odcinków. Za inspirację dla tytułu posłużył internetowy błąd kodowania "404".

Serial opowiadać będzie o różnych dziwnych rzeczach, na które można trafić w sieci.

Dopiero co udział potwierdzili Patton Oswalt, Ashley Rickards i Sterling Beaumon, a już dołączają do nich Megan Mullally i Constance Wu. Pierwsza z aktorek zagra dowódcę tajnej jednostki zajmującej się walką z terroryzmem, która znajduje się przy NSA. Wu wcieli się z kolei pracującą w armii psycholog. Kobieta, choć oddana pracy, marzy, by spędzić święta z córką.

W projekcie pojawią się również Lea Michele, Robert Buckley, Ryan Lee, Joel McHale i Sarah Hyland.

Data premiery "Dimension 404" nie jest jeszcze znana.

Megan Mullally ostatnio grała w "Childrens Hospital", "You, Me and the Apocalypse" i "Parks and Recreation", a także użyczała głosu w kilku animacjach i kreskówkach. Constance Wu także pojawiła się w "Childrens Hospital", a ponadto w "Bananowym doktorze" czy "Fresh Off the Boat".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej