Kolejne "Jumanji" w planach

Kolejne "Jumanji" w planach
ZOBACZ GALERIĘ Kolejne "Jumanji" w planach

Kolejne "Jumanji" w planach

Obraz "Jumanji: Przygoda w dżungli" okazał się kasowym hitem, więc studio Sony już przymierza się do realizacji kolejnej części.

Sequel obrazu z 1995 roku zarobił na całym świecie blisko 770 milionów dolarów, czyli więcej niż ostatnia odsłona przygód Jamesa Bonda, "Skyfall". Tym samym jest to - nie wliczając serii o Spider-Manie - najbardziej dochodowa produkcja Sony.

Nic więc dziwnego, że wytwórnia szykuje nową część. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem następcy "Jumanji: Przygoda w dżungli" doczekamy się za niespełna 2 lata. Premiera wstępnie planowana jest na Gwiazdkę 2019 roku.

Oficjalnie jednak te informacje nie zostały jeszcze potwierdzone.

W "Jumanji: Przygoda w dżungli" zamiast znanej z oryginału z lat 90. planszówki mamy klasyczną grę wideo z lat 90., a dzieciaki zamieniają się w bohaterów z gry. Na ekranie śledzimy przygody Spencera, który zostaje wielkim odkrywcą (Dwayne Johnson), Fridge'a, który okazuje się małym geniuszem (Kevin Heart), Bethany, która zmieniła się w profesora (Jack Black) i Marthę, której przypadła rola wojowniczki (Karen Gillan). W obsadzie znaleźli się również Nick Jonas i Bobby Cannavale. Za reżyserię odpowiada Jake Kasdan.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej