Kolejne poprawki w filmie o Hanie Solo

Kolejne poprawki w filmie o Hanie Solo
ZOBACZ GALERIĘ Kolejne poprawki w filmie o Hanie Solo

Kolejne poprawki w filmie o Hanie Solo

Na cztery miesiące przed premierą "Solo: A Star Wars Story" reżyser Ron Howard zarządził dodatkowe zdjęcia.

Spin-off "Gwiezdnych wojen" poświęcony przygodom młodego Hana Solo zapowiada się coraz gorzej. Najpierw, po kilku miesiącach prac, zwolniono reżyserów Phila Lorda i Chrisa Millera, a ich miejsce zajął Ron Howard. Twórca "Pięknego umysłu" niemal całą pracę swych poprzedników wyrzucił do kosza i nakręcił od nowa około 80 procent nowego materiału. Następnie do mediów zaczęły docierać doniesienia, że odtwórca głównej roli, Alden Ehrenreich, był tak kiepski, że przymuszono go, by wziął lekcje aktorstwa. Teraz dowiadujemy się, że Ron Howard zaplanował dodatkowe zdjęcia. Kręcić zacznie pod koniec stycznia i kontynuować będzie w lutym.

Dzieło "Solo: A Star Wars Story" opowiadać będzie o młodym Hanie Solo, przemytniku i złodzieju, którego Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznają w kantynie Mos Eisley. W roli głównej występuje Alden Ehrenreich. W obsadzie znaleźli się także Donald Glover, Emilia Clarke, Woody Harrelson, Phoebe Waller-Bridge, Thandie Newton i Michael Kenneth Williams.

John Williams, twórca muzyki do filmów z serii "Gwiezdne wojny" i pięciokrotny laureat Oscara, napisze temat przewodni do nadchodzącego spin-offu. Muzyką do całości zajmie się John Powell.

Produkcja trafi do kin 25 maja 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej