Kolejne sezony "Doliny krzemowej" i "Figurantki"

Kolejne sezony "Doliny krzemowej" i "Figurantki"
ZOBACZ GALERIĘ Kolejne sezony "Doliny krzemowej" i "Figurantki"

Kolejne sezony "Doliny krzemowej" i "Figurantki"

Telewizja HBO zapowiedziała, że zrealizuje kolejne sezony swych dwóch popularnych komediowych produkcji, mianowicie "Doliny krzemowej" i "Figurantki".

"Dolina krzemowa" opowiada o komputerowych geniuszach, którzy próbują zaistnieć na rynku z własną firmą. W rolach głównych występują Thomas Middleditch, T.J. Miller, Zach Woods, Kumail Nanjiani, Martin Starr, Josh Brener i Amanda Crew.

"Figurantka" to satyra na scenę polityczną w USA i środowisko skupione w Waszyngtonie, w szczególności wokół Białego Domu. Główną bohaterką jest polityk, która chce zostać prezydentem USA. Portretuje ją Julia Louis-Dreyfus. W serialu grają ponadto Tony Hale, Anna Chlumsky, Matt Walsh i Reid Scott.

Obydwa cykle wrócą na antenę w 2018 roku. Zabawna opowieść o informatykach doczeka się piątej odsłony, a pełna niespodzianek historia o politycznych ambicjach Seliny Meyer zagości na ekranie po raz siódmy.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej