Kolejne wyczyny Toma Cruise'a na planie "Mumii"

Kolejne wyczyny Toma Cruise'a na planie "Mumii"
ZOBACZ GALERIĘ Kolejne wyczyny Toma Cruise'a na planie "Mumii"

Kolejne wyczyny Toma Cruise'a na planie "Mumii"

W sieci pojawił się klip z planu filmu "Mumia" ("The Mummy").

Wideo skupia się na popisach kaskaderskich z udziałem Toma Cruise'a. Gwiazdor słynie z wykonywania niebezpiecznych rzeczy w filmach. Nie inaczej było w przypadku "Mumii", o czym można się przekonać pod tym adresem. Widzimy aktora skaczącego z jadącego autobusu czy uciekającego przed eksplozjami, a także walczącego z Russellem Crowe'em.

Przypomnijmy, że bohaterem obrazu jest komandos marynarki wojennej, Tyler Colt (Tom Cruise), który wyrusza z zespołem do Iraku, by odnaleźć ukrywającą się w bunkrze grupę terrorystów. Na miejscu odkrywa starożytny grobowiec, gdzie czyha ukryte niebezpieczeństwo - mumia (Sofia Boutella).

W obsadzie znaleźli się również Annabelle Wallis, Jake Johnson, Courtney B. Vance oraz jako dr Jekyll, Russell Crowe. Za kamerą stanął Alex Kurtzman. Scenariusz napisał Jon Spaihts.

Dzieło ma być częścią nowego cyklu studia Universal - poświęconego różnym klasycznym potworom. Pod koniec będą się miały one spotkać w jednym dziele. Produkcja "Mumia" trafi do kin, także w Polsce, w 9 czerwca 2017 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej