Kolejne zapowiedzi serialu "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń"

Kolejne zapowiedzi serialu "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń"
ZOBACZ GALERIĘ Kolejne zapowiedzi serialu "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń"

Kolejne zapowiedzi serialu "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń"

Na kilka dni przed premierą, Netflix stara się jeszcze bardziej zainteresować widzów nowym serialem "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń" ("A Series of Unfortunate Events"). Do sieci trafiły dwa nowe klipy promujące produkcję.

Cykl oparty jest na książkach "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń" pióra Daniela Handlera. Ekranizacją dla Netfliksa zajął się Barry Sonnenfeld.

Wydawnictwa dla dzieci opowiadają historię hrabiego Olafa (Neil Patrick Harris), okrutnego i chciwego opiekuna osieroconego rodzeństwa Baudelaire (Malina Weissman i Louis Hynes). Patrick Warburton wciela się w pisarza Daniela Handlera, znanego też jako Lemony Snicket i pełniącego rolę narratora.

Pierwszy ze spotów zaprezentowano w czasie rozdania Złotych Globów. Skupia się on na postaci hrabiego Olafa i można go sprawdzić tutaj. Drugie wideo, zatytułowane "The Facts", znajduje się pod tym adresem.

W obsadzie znaleźli się również Joan Cusack, Don Johnson, Aasif Mandvi i Alfre Woodard.

Powstanie 8 odcinków, które premiery doczekają się na platformie Netflix 13 stycznia.

Przypomnijmy, że w 2004 roku powstała kinowa wersja powieści w reżyserii Brada Silberlinga z Jimem Carreyem w roli Olafa i Jude'em Law w tytułowej roli.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej