Kolejne żółwie mutanty poznani

Po Alanie Ritchsonie, który w "Teenage Mutant Ninja Turtles" zagra żółwia Rapahela, do obsady dołączyli Pete Ploszek, Jeremy Howard oraz Noel Fisher.

Aktorzy przyjęli role pozostałych zmutowaciałych żółwi. Pete Ploszek zagra Leonardo, Jeremy Howard - Donatello, a Noel Fisher - Michelangelo.

Producent najnowszego filmu o żółwiach, Michael Bay, zdradził, że w jego filmowej ekranizacji kultowej kreskówki żółwie nie będą mutantami, ale "przedstawicielami rasy obcych".

W roli rudowłosej reporterki April O'Neil zobaczymy Megan Fox. Za kamerą staje Jonathan Liebesman. Projekt powstaje dla wytwórni Paramount w studio Platinum Dunes. Premierę zaplanowano na 6 czerwca 2014 roku.

Przypomnijmy, że wojownicze żółwie ninja zadebiutowały w roku 1984 jako bohaterowie komiksu. Wkrótce dzielne gady dostarczyły inspiracji dla serii zabawek, kreskówek i filmów długometrażowych. Dotychczasową filmografię zielonych wojowników zamyka produkcja "Wojownicze żółwie ninja" w reżyserii Kevina Munroe, która trafiła do polskich kin we wrześniu 2007 roku.

Ploszek znany jest z seriali "Parks and Recreation" oraz "Shameless". Fisher pojawił się w "Hatfields & McCoys" oraz w obsadzie finałowej odsłonie sagi "Zmierzch". Howard natomiast wystąpił m.in. w "Breaking Bad", "Suburgatory" oraz "Chirurgach".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej