Kolejni aktorzy grają w ouiję

Henry Thomas i Lulu Wilson dołączyli do obsady horroru "Ouija 2".

Pierwszą część z 2014 roku zainspirowała gra o takiej samej nazwie. Składa się ona z planszy z literami, cyframi i słowami oraz trójkątnej wskazówki zamocowanej na dwóch rolkach i pionowej igły. Kiedy lekko położy się koniuszki palców na wierzchu wskazówki, ma ona poruszać się nad powierzchnią planszy i wskazywać litery tworzące przekaz. Zwolennicy gry mówią, że dzięki planszy ouija można komunikować się z duchami zmarłych.

Realizacja filmu kosztowała 5 milionów, a przyniosła 85 milionów dolarów dochodu, więc twórcy postanowili nakręcić kontynuację. Za jej kamerą stanie Mike Flanagan, który wraz z Jeffem Howardem zajmie się scenariuszem. Annalise Basso zagra główną rolę młodej dziewczyny, której zmarł ojciec. W obsadzie znalazła się już Elizabeth Reaser, do której teraz dołączyli Henry Thomas i Lulu Wilson.

Michael Bay, Brad Fuller i Andrew Form zajmują się produkcją z ramienia studia Platinum Dunes. Premierę zaplanowano na 21 października 2016 roku.

Henry Thomas najbardziej znany jest z filmu "E.T". Grał też w "Gangach Nowego Jorku" czy serialu "Betrayal".

Dziecięca gwiazda Lulu Wilson ma już w dorobku przygodę z horrorem - "Zbaw nas ode złego". Występuje też w serialu "Millerowie".
Tagi: Henry Thomas

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej