Kolejni aktorzy w "Animal Kingdom"

Nicki Micheaux i Dorian Missick zasilili obsadę serialu "Animal Kingdom" na podstawie australijskiego dramatu "Królestwo zwierząt" Davida Michôda.

Bohaterem produkcji jest 17-letni Joshua "J" Cody (Finn Cole), który przeprowadza się do Kalifornii, by mieszkać, ze swoją niekoniecznie przestrzegającą prawo rodziną, po tym jak matka umiera z powodu przedawkowania heroiny.

W obsadzie znaleźli się Ellen Barkin, Scott Speedman i Shawn Hatosy. Christina Ochoa zagra seksowną surferkę, Renn Randall, która jest kochanką Craiga (Ben Robson) i jego łączniczką w handlu narkotykami. Teraz dołączyli do nich Nicki Micheaux i Dorian Missick. Aktorka wcieli się w Sandrę Yates, detektyw, która chce dopaść rodzinę Codych. Missick sportretuje Patricka, twardego gliniarza, który czuje coś do Catherine (Daniella Alonso).

Premierę "Animal Kingdom" wyznaczono na 7 czerwca.

Nicki Micheaux znana jest z filmów "Lincoln Heights" czy "Niesłusznie oskarżona". Dorian Missick ostatnio wystąpił w serialu "Lucyfer".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej