Kolejni aktorzy z "Detektywem"

Lolita Davidovich i James Frain zasilili obsadę drugiego sezonu serialu "Detektyw".

Akcja drugiej odsłony antologicznego cyklu będzie rozgrywać się współcześnie. Zdjęcia będą realizowane w Los Angeles.

Colin Farrell zagra Raya Velcoro, skorumpowanego detektywa, który musi lawirować między swym przełożonym, a kontrolującym go gangsterem. Vince Vaughn wystąpi jako Frank Semyon, człowiek, którego kryminalne imperium może legnąć w gruzach, gdy podczas próby przejścia na legalne interesy zostaje zabity jego biznesowy partner.

W obsadzie znaleźli się ponadto Rachel McAdams i Taylor Kitsch. Teraz dołączyli do nich Lolita Davidovich i James Frain. Aktorka wcieli się w matkę postaci Kitscha, Nancy Simpson, byłą call girl, uzależnioną od papierosów i margarity. Frain wcieli się z kolei w bezwzględnego policjanta.

Twórcą i scenarzystą serialu jest Nic Pizzolatto. Pierwsze dwa odcinki drugiego sezonu wyreżyseruje Justin Lin. Seria trafi na antenę latem przyszłego roku.

Lolita Davidovich, kojarzona jest przede wszystkim z cyklu "Słowo na L".

James Frain, znany z roli wampira Franklina Motta w "Czystej krwi" ostatnio wystąpił w serialach "The Tunnel" czy "Intruders".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej