Kolejni aktorzy z "Wielką Gilly"

Julia Stiles i Bill Cobbs dołączyli do obsady filmu "The Great Gilly Hopkins".

Obraz będzie adaptacją książki dla dzieci autorstwa Katherine Paterson wydanej w Polsce pod tytułem "Wielka Gilly". Bohaterką dzieła jest niesforna, wyszczekana i nieprzeciętnie inteligentna 11-latka (Sophie Nélisse) opuszczona przez matkę, która tuła się od jednej rodziny zastępczej do drugiej. W końcu dziewczynka trafia do domu pani Trotter (Kathy Bates), w którym udaje się jej pogodzić z wydarzeniami z przeszłości.

Stiles zagra matkę dziewczynki, a Cobbs jej niewidomego, sympatycznego sąsiada.

Scenariusz wyszedł spod pióra Davida Patersona, syna autorki powieści, który wcześniej przeniósł na duży ekran inne dzieło swojej matki, "Most do Terabithii".

Julia Stiles grała w serialach "Blue" i "Dexter". Można ją też było podziwiać w obrazach "Poradnik pozytywnego myślenia" czy "Ultimatum Bourne'a".

Bill Cobbs znany jest z filmów "Bodyguard", "Człowiek demolka" czy "Noc w muzeum".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej