Kolejni potencjalni reżyserzy "Gabmita"

Choć Channing Tatum stara się, pozyskać do współpracy Douga Limana, nie jest on jedynym kandydatem na fotel reżysera filmu "Gabmita".

Rozmowy z producentami i studiem 20th Century Fox prowadzą także Joe Cornish i Shane Black. Pierwszy stał za kamerą "Ataku na dzielnicę", a drugi może pochwalić się "Kiss Kiss Bang Bang" i "Iron Manem 3". Pierwotnie film miał reżyserować Rupert Wyatt, ale się wycofał.

"Gambit" przybliży losy mutanta, który potrafi ładować drobne przedmioty (np. karty do gry) energią kinetyczną; tak naładowany przedmiot przy zderzeniu z innym - wybucha. Taylor Kitsch portretował mutanta w produkcji "X-Men Geneza: Wolverine". Teraz zagra go Channing Tatum. Partnerować mu będzie Léa Seydoux, która wcieli się w Bellę Donnę Boudreaux, ukochaną bohatera.

Scenariusz napisał Josh Zetumer ("RoboCop"). Premierę filmu zaplanowano na 7 października 2016 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej