Kolejni uciekają przed zombie

Rob Riggle, Harley Morenstein, Keegan Connor Tracey i Aleks Paunovic dołączyli do obsady filmu "Dead Rising: Watchtower".

Dzieło opowiadać będzie o nieudanej próbie zaszczepienia ludzi przeciwko epidemii zombie. Ci którzy przetrwają, zmuszeni do ciągłej ucieczki, trafią w końcu na trop rządowego spisku, który może być przyczyną epidemii. Za kamerą staje Zach Lipovsky, który zapewnia, że jego film będzie jak "Indiana Jones z zombie".

Riggle zagra Franka Westa, fotografa serwisu pogodowego, który potrafi obronić się przed atakiem zombie, Morenstein zagra Pyro, członka gangu motorowego, którego szefem będzie Logan (Paunovic). Tracey pojawi się jako dziennikarka z zasadami, Jordan.

Wcześniej zatrudnieni zostali Dennis Haysbert, Jesse Metcalfe, Meghan Ory i Virginia Madsen.

"Dead Rising" to gra komputerowa typu survival horror. Scenariusz filmu nie będzie związany z fabułą gry, choć zawierać będzie niektóre elementy jej stylu.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej