Kolejny aktor chce poznać tajemnicę śmierci Tupaca i Notoriousa B.I.G.-a.

Kolejny aktor chce poznać tajemnicę śmierci Tupaca i Notoriousa B.I.G.-a.
ZOBACZ GALERIĘ Kolejny aktor chce poznać tajemnicę śmierci Tupaca i Notoriousa B.I.G.-a.

Kolejny aktor chce poznać tajemnicę śmierci Tupaca i Notoriousa B.I.G.-a.

Amin Joseph dołączył do obsady filmu "LAbyrinth", który opowie o śledztwach prowadzonych w sprawie zabójstw Tupaca Shakura i Notoriousa B.I.G.-a.

Obraz powstanie na podstawie powieści non-fiction Randalla Sullivana. Johnny Depp wcieli się w detektywa policji z Los Angeles, Russela Poole'a. Funkcjonariusz był wschodzącą gwiazdą swej jednostki, dopóki nie oskarżył kolegi policjanta o to, iż był zamieszany w śmierć Biggiego Smallsa zwanego też Notoriousiem B.I.G.-iem. Detektyw, który badał też sprawę śmierci rywala rapera, Tupaca Shakura, nigdy nie znalazł zabójców muzyków, odkrył natomiast wiele przypadków korupcji w szeregach LAPD. Forest Whitaker zagra dziennikarza, który współpracuje z policjantem.

Teraz do obsady dołączył Amin Joseph.

Za kamerą stanie Brad Furman ("The Infiltrator", "Prawnik z Lincolna"). Christian Contreras napisał scenariusz, czerpiąc z biografii "LAbyrinth: a Detective Investigates the Murders of Tupac Shakur and Notorious B.I.G., the Implication of Death Row Records' Suge Knight, and the Origins of the Los Angeles Police Scandal".

Tupac Shakur został zastrzelony 13 września 1996 roku w Las Vegas. Według śledztwa przeprowadzonego przez gazetę "Los Angeles Times", morderca został wynajęty przez Notoriousa B.I.G.-a. Notorious B.I.G. został zastrzelony 9 marca 1997 roku w Los Angeles.

"Labyrinth" nie jest jedynym projektem o Tupacu i Notoriousie, jaki powstaje. Benny Boom kręci obraz o Shakurze - "All Eyez On Me". W roli głównej występuje Demetrius Shipp Jr. Z kolei teksty drugiego z hiphopowych artystów będą podstawą serialu, nad którym pracuje stacja TBS. W planach jest również cykl "Unsolved" o śledztwach w sprawie zabójstw raperów, do którego przymierza się Anthony Hemingway ("American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona").

Amin Joseph ostatnio wystąpił w kinowej wersji "Słonecznego patrolu".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej