Kolejny aktor z Bumblebeem

Kolejny aktor z Bumblebeem
ZOBACZ GALERIĘ Kolejny aktor z Bumblebeem

Kolejny aktor z Bumblebeem

Jorge Lendeborg Jr. dołączyła do obsady spin-offu serii "Transformers", który skupiać będzie się na lubianym przez widzów żółtym Bumblebee.

Scenariusz wysokobudżetowego dzieła pisze Christina Hodson. Produkcją zajmą się Lorenzo Di Bonaventura, Michael Bay i Steven Spielberg. Travis Knight ("Kubo i dwie struny") stanie za kamerą. W jednej z ról pojawić ma się Hailee Steinfeld. Teraz udział potwierdził Jorge Lendeborg Jr. Informacje na temat jego roli nie zostały ujawnione. Podobnie jak szczegóły fabuły, które owiane są tajemnicą. Premiera planowana jest na lato 2018 roku.

Jorge Lendeborga Jr. niebawem będzie można oglądać w innej superprodukcji - "Spider-Man: Homecoming". Potwierdził też udział w obrazie "Alita: Battle Angel".

Tymczasem w czerwcu do kin trafiła najnowsza odsłona oryginalnej serii, czyli "Transformers: Ostatni Rycerz". W roli głównej ponownie pojawił się Mark Wahlberg, a za kamerę wrócił Michael Bay.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej