Kolejny klip Paula Thomasa Andersona dla Haim

Kolejny klip Paula Thomasa Andersona dla Haim
ZOBACZ GALERIĘ Kolejny klip Paula Thomasa Andersona dla Haim

Kolejny klip Paula Thomasa Andersona dla Haim

Siostry Haim zaprezentowały jeszcze jeden teledysk, który nakręcił dla nich uznany reżyser, Paul Thomas Anderson.

Wideo powstało do nagrania "Night So Long" i przedstawia trio występujące w Greek Theatre w Los Angeles. Obrazek ukazujący zespół w pustym amfiteatrze można obejrzeć poniżej.

Anderson wcześniej pracował z Haim przy teledyskach "Little of Your Love" i "Right Now", a także krótkometrażówce "Valentine".

Debiut grupy Haim to "Days Are Gone" z września 2013 roku. Od tego czasu siostry pojawiały się gościnnie w utworach m.in. Major Lazer, Bastille, M83, Brandona Flowersa, Calvina Harrisa czy Primal Scream. W lipcu 2017 roku trio wydało drugi album, "Someting To Tell You". To właśnie z tego albumu pochodzi numer "Night So Long".

Paul Thomas Anderson to twórca obrazów "Magnolia", "Aż poleje się krew" czy "Mistrz". Jego ostatni obraz to "Wada ukryta". Amerykanin 6 razy był nominowany do Oscara, a jago filmy i ich współtwórcy do kolejnych 14 razy. Jego najnowsze dzieło to "Nić widmo" z pożegnalną rolą Daniela Day-Lewisa. Reżyser współpracował z Radiohead, Fioną Apple czy Joanną Newsom.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej