Kolejny skandal Kerry Washington

Kolejny skandal Kerry Washington
ZOBACZ GALERIĘ Kolejny skandal Kerry Washington

Kolejny skandal Kerry Washington

W sieci pojawił się zwiastun szóstego sezonu serialu "Skandal" z Kerry Washington w roli głównej. W nadchodzących odcinkach zobaczymy kulisy wyborów prezydenckich.

"Skandal" emitowany jest od roku 2012. Produkcję stworzyła Shonda Rhimes. Akcja rozgrywa się w świecie waszyngtońskiej polityki. Główną bohaterką jest Olivia (Kerry Washington), która prowadzi firmę do zadań specjalnych - rozwiązywania sytuacji kryzysowych.

W nadchodzącej odsłonie widzimy poczynania głównej kandydatki w czasie kampanii wyborczej jednej ze swoich klientów. Trailer można obejrzeć pod tym adresem.

W obsadzie znajdują się także Scott Foley, Darby Stanchfield, Katie Lowes, Guillermo Diaz, Jeff Perry, Bellamy Young, Joshua Molina, Portia de Rossi i Cornelius Smith Jr.

Premiera szóstego sezonu wyznaczona została na 19 stycznia. W Polsce cykl nadawany jest na kanale Fox.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej